درباره ما

آنچه هستیم

تاریخچه مجموعه

مجموعه کوتینت از سال 1390 گرد هم آمدند و در طول این مدت پروژه های مختلفی برای سازمان ریز و درشت انجام داده است.
تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد

112

پروژه ها


پروژه های ما از 1390 تاکنون
186

خدمات ما


خدمات، محصولات و ماژول های ما برای ارائه به شما
47

مشتریان ما


شماری از اشخاص حقیقی و حقوقی که در خدمت شان بودیم
875

کاربران سیستم های ما


حدود افرادی که در طی این سال ها با سیستم های ما به عنوان کاربر در ارتباط بودند

آخرین دست آوردهای ما

برخی از آخرین محصولات توسعه داده شده برای مشتریان ما
 • شهریورماه 1397CMS مدیریت فروشگاه

  سرانجام پس از آزمون و خطاهای فراوان سیستم مدیریت محتوای مدریت فروشگاه های آنلاین کوتینت از بیس نوشته شد و انعطاف بالای آن تمامی مشکلات استفاده از CMS های دیگر را رفع نمود.
 • بهمن ماه 1396سیستم حمل و نقل پیشرفته

  در این سیستم که در پروژه مترال و دلال زاده این نیاز مطرح شد، سیستم حمل و نقلی تغریف شده است که هم میتواند مبنای محاسبه براساس کیلومتر را با استفاده از API گوگل مپ قیمت گذاری و هم میتواند بر اساس حجم بار، اندازه بار و وزن بار وسیله مناسب حمل آن را تعیین کند و هزینه مجموع را ارائه دهد.
 • آبان ماه 1396پنل مدیریت سازمان

  تنها با ۳ کلیک وضعیت سازمان خود را از همه نظر مشاهده کنید، امکان اتصال به دستگاه های مختلف انگشت زن، مدیریت کاربران، ثبت مرخصی، ثبت ماموریت و اضافه کار و تنخواه، گزارشات مدیریتی، تولد کارکنان و ...
  مشخصات کامل اینجا
 • خردادماه 1396پنل مدیریت کانال Robotint

  پنل مدیریت محتوای کانال روبوتینت آخرین محصول ما، در زمینه مدیریت کانال و صفحات اینستاگرام است. این پل به همراه ربات هایش مدیریت محتوای فروشگاه ها، کانال های طنز و خبر و ... را برای مدیران مجترم کانال بسیار ساده کرده است.